OD PROJEKTU AŽ K VAŠEMU NOVÉMU DOMU

A to především rychle a bezstarostí. Naše společnost se zabývá jak celým procesem stavby nového domu, tak i dílčími části jednotlivě. Můžete si nás zvolit tedy na kompletní realizaci od samotného projektování, která je pak díky naší komplexnosti levnější, nebo našich služeb využít pouze v určité části procesu.

V případě, že se rozhodnete pro kompletní realizaci začneme nejříve samotným projektem, s ohledem na vaše potřeby a pozemek. Zajistíme tedy dokumentaci, potřebná povolení, pomůžeme případně s financováním a můžeme začít – pozemkem. Ten zcela jisrě bude potřebovat určité úpravy před započetím samotné výstavby. Díky našemu širokému porfoliu služeb zajistíme nejen zemní a výkopové práce, ale také transport zeminy. Jakmile budeme mít pozemek připravený, můžeme začít s tvorbou základů. V další fázi přichází na řadu samotná stavba. Na výběr budete mít celou řadu kvalitních a prověřených materiálů a prvků pouze od renomovaných dodavatelů. V kombinaci s našimi kvalifikovanými řemeslníky jsem díky tomu schopni zajistit rychlost výstavby a zároveň kvalitu a jejich spolehlivost.

Tím by jsme měli za sebou tzv. hrubou stavbu. Nyní začneme s rozvody a elektroinstalací. Opět vše dokážeme díky našim specialistům, pro něž není problém nejen elektroinstlace ale také systémy intelingentních domů, zabezpečení a jiné vychytávky. Nakonec přijdou nařadu podlahy a omítky. Mezitím se můžeme také začít přesouvat na zahradu a okolí domu. Pracujeme čistotně a nakonec uvdiíte, že výsledek bude perfektní a nejen vy, ale také sousedé, budou mít z vašeho nového domu radost.

Po dokončení stavby, kolaudaci a předání naše spolupráce však končit nemusí. Nabízíme i celou řadu doplňkových služeb při správě domu, jejího udržování, či úprav okolí jako jsou například zahrady. Budete mít pak dostatek času na věci, které jsou opravdu důležité.

 • Projekt

  Ať už máte jasnou představu nebo ne, u nás budete mít k dispozici nejen projektanta, ale také architekta, kteří vám návrhem domu pomohou.

 • Povolení

  Jakmile budeme mít jasný projekt, připravíme veškerou potřebnou dokumentaci a zajistíme nutná povolení.

 • Stavba

  Poté se pustíme již do samotné realizace stavby. Díky naší technice a kvalifikovaným řemslníkům se nemusí o nic bát.

 • Zahrada a okolí

  Po dokončení hrubé stavby se pustíme zároveň také do úpravy zahrady a okolí.

 • Kolaudace a předání

  Na konec provedeme kolaudaci vašeho domu a předáme vám jej. Začneme tím daší etapa života vaší rodiny.

 • Doplňkové služby

  Tímto však naše spolupráce nemusí končit. Rádi vám pomůýeme i správou a údržbou domu, zahrady i okolí. Možnosti jsou neomezené.