SPOLEČNOST

Naše společnost Bilat Trading s.r.o. se již několik let věnujem převážně nemovitostem a úkonům s nimi spojených. Naší parketou jsou jak nemovitosti soukromé tak komerční. Dbáme na kvalitu a spolehlivost našich zaměstnanců i provedených realizací. Přestože nabízíme komplexní služby, díky našemu širokému portfoliu služeb a partnerů, velice rádi se na realizaci vašeho projektu budeme podílet i částečně. To v případě, že hledáte pouze specialistu na určitý úkon nebo váš stávající dodavatel jej není schopen vykonat.

Mimo oblast nemovitostí se naše společnost zabývá i dalšími projekty napříč odvětvími. Každému významnému projektu věnujeme speciální stránky, jejichž seznam naleznete níže.

PORTFOLIO SLUŽEB

NOVOSTAVBY

Specializujme na stavby zděných bungalovů a zahradních sklepů. Používáme materiály avýrobky pouze renomovaných dodavatelů, při zachování atraktivní ceny, díky vlastní technice i dopravě.

DEMOLIČNÍ PRÁCE

Provádíme demolice jak vlastní težkou technikou, tak ručně pro minimalizaci škod v okolí. Samozřejmostí je nakládka a odvoz, i ze špatně přístupných míst. Je-li třeba zajistíme i zábor.

ZEMNÍ PRÁCE

Ať už se jedná o výkopy pro kabeláž, přípojky nebo základy RD, bazénů, jezírek pergol atd. jsme Vám k dispozici. Postaráme se i o teréní úpravy, odvoz, dovoz i sukaldnění materiálu.

ÚPRAVY ZAHRAD

Připravujeme individuální návrhy, realizujeme zahrady na klíč, zakládáme trávníky a osazujeme stromy. Provádíme pravidelnou údržbu, jako sekání trávy, stříhání stromů a opravy zahrad.

ZAHRADNÍ SKLEPY

Od projektu, přes zajištění stavebního povolení, realizaci a uvedení okolí do původního stavu. Zanedlouho můžete užívat například nového vinného sklepa, či skutečného domácího kina.

NÁVRHY MODERNÍCH INETRIÉRŮ

Vaše představy proměníme s ohledem na vaše potřeby i moderní trendy  ve skutečnost, a to díky naším bytovým návrhářům a architektům. Přestaňte snít o domově ze stránek magazínů – začněte v něm žít.

DOVOZ MATERIÁLU

Vozíme veškeré druhy písků, tříděného kamene, můčovací kůry, dřeva na zátop, a také stavební materiál jako zdivo, traverzy atd. To vše vlastní technikou od prověřeých dodavatelů.

ODVOZ SUTI A ODPADU

Zaměřujeme se především na oblast hl. m. Prahy a Středočeského kraje. Dle objemu přistavíme odpovídající kontejner, který naplníme prostřednictvím našich zaměstnanců, či techniky.

FACILITY MANAGEMENT

Nabízíme komplexní správu nemovitostí, technické zařízení i správu budov. Pomůžeme vám také s provozem budov, pasportizací staveb i softwarovou podporou FM.

STROJE A TECHNIKA

Naše společnost vlastní celou škálu strojů a techniky, která nám umožňuje poskytovat služby rychle, včas a za atraktivní ceny, především díky absenci poplatků za půjčení u třetích stran.

ŘEMESLA

Disponujeme velikou základnou vlastních řemeslníků jako jsou zedníci, klempíři, tesaři, pokrývači, zámečníci, elektrikáři a jiné, a také specialisty například na zakázkové konstrukce apod.

VIDEODOZORY STAVEB

Maximalizujte kontrolu nad právě probíhající stavbou. Zapůjčíme vám videostožár a video budeme online streamovat třeba až do vašeho mobilního telefonu.

NÁVRH A REALIZACE POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ

Díky našim divizím, jsme vám schopni nabídnout služby i v oblasti návrhu a realizace pořítačových sítí a jejich implementace, jak při samotné stavbě tak i v případě hotových budov. Nabízíme také hardware.

SERVIS A PRODEJ POČÍTAČŮ A NTEBOOKŮ

Služba pcpohotovst.cz je určena všem, kteří potřebují pravidelně i operativně pomoci s počítačovou technikou. Naši proškolení specialisté vám jsou k dispozici nonstop. Objednávejte online nebo telefonicky na hotline.

WEBOVÉ STRÁNKY, VIZITKY A ESHOPY

Ať už se na internetu prezentujete nebo to teprve zvažujete, určitě se obraťte na profesionály. Ti naši vám připraví unikátní design, doporučí vše potřebné, postarají se o realizaci i správu a pomohou s propagací. Navíc za skvělé ceny.

GRAFICKÉ SLUŽBY A REKLAMA

Nabízíme nejen návrh ale také relaizaci veškerých tiskovin, reklamních předmětů, billboardů, letáků, reklam a dalších. Využijte služeb našeho grafického studia.

VÝŠIVKY A ŠITÍ

Jako jedni z mála umíme uspokojit vaši poptávku po kvalitích výšivkách, například vaší značky, na různé textílie, oblečení i třeba vlajky. Samotný návrh vám rádi připravíme.

Věříme, že je vždy důležité bavit se se zadavatelem konkrétně a úzůsobit nabádku i realizaci jeho potřebám a přáním. Neváhejte nás kontaktovat s těmi vašimi