REKONSTRUKCE I PŘESTAVBY CITLIVĚ

Pokud ještě, za sebou nemáte žádnou rekonstrukci, či přestavbu věřte, že se jedná o poměrně náročný proces, napříkald oproti stavbě domu nového. Je ale také pravdou, že výsledky jsou často mnohem důvtipnější, krásné a jedinečné. Můžete navíc také zkombinovat původní architekturu s moderní a vytvořit tak dům stojící na pomezí histoie i budoucnosti.

Naše bohaté zkušenosti vám budou k dispozici již v samotných přípravách, jako jsou konzultace s projektantem a architektem. Pomůžeme vám doporučit to nejvhodnější řešení na základě vašich potřeb a finačního rozpočtu. Samozřejmostí je dokumentace a obstarání veškerých potřebných povolení.

Pak začneme přípravou prostor (vyklízení, demolice atp.). Demolice provádíme dle potřeb jak těžkou technikou, tak ručně s minimalizací škod a omezení okolí. V případě potřeb si obstaráme zábor, a samozřejmě se postaráme o odovz suti a nepořádku. Vše také po dokončení uklidíme a uvedeme okolí do původního stavu.

O přístavbu či novou vestavbu se postarají naši zkušení řemeslníci a specialisté za použití kvalitních a prověřených materiálů od renomovaných dodavatelů. Díky tomu vám můžeme grarantovat kvalitu i termín realizace. Po dokončení všech drobností jako jsou elektroinstalace, případně integrace inteligentích systémů, omítek a podlah zajistíme kolaudaci a dílo vám předáme.

Zde naše spolupráce, ale nemusí být u konce. Pomůžeme vám rádi také se správou či údržbou.

 • Projekt

  Ať už máte jasnou představu nebo ne, u nás budete mít k dispozici nejen projektanta, ale také architekta, kteří vám pomohou.

 • Povolení

  Jakmile budeme mít jasný projekt, připravíme veškerou potřebnou dokumentaci a zajistíme nutná povolení.

 • Rekonstrukce / Přestavba

  Poté se pustíme již do samotné realizace. Díky naší technice a kvalifikovaným řemeslníkům se nemusí o nic bát.

 • Okolí

  Po dokončení hrubé stavby se pustíme zároveň také do úprav okolí, aby nikdo nic nepoznal.

 • Kolaudace a předání

  Na konec provedeme kolaudaci a dílo vám předáme.

 • Doplňkové služby

  Tímto však naše spolupráce nemusí končit. Rádi vám pomůžeme i se správou a údržbou. Možnosti jsou neomezené.