NEOBYČEJNÉ SKLEPY

Není sklep jako sklep. O to vás přesvědčíme. Doby starých, vlhkých a špatně přístupných sklepů jsou pryč. Představujeme vám moderní pojetí sklepů, které jsme schopni zakomponovat do stávajícíh staveb nebo je vytvořit rekonstrukcí současných.

V dnešní době může sklep sloužit nejen k úschově potravin, ale může být místem odpočinku či společenských setkání. Realizujeme totiž stavby sklepů jejichž funkcí je privátní wellness. Sauna, výřivka – prostor k relaxaci těla i mysli. Může rovněž být jedinečným domácím kinem. Veliké plátno či uhd televize, kvalitní ozvučení, pohodlné sedačky a občerstvení na dosah. Nebo tu je varianta vinného sklepa na setkání s přáteli u lahve vína z vaší soukromé sbírky. Nebo může být prostorem kde budete pořádat oslavy a soukromé párty. Nebudte rušit okolí, budete mít soukromí a navíc neriskujete znečištění či poškození interiéru domu.

Možnosti jsou skutečně široké a záleží na vašich představách a přáních. MY se kompletně postaráme o přípravy, proejkt i povolení, provedeme realizaci a okolí uvedeme do původního stavu.

 • Projekt

  Zjištění aktuální stavu a požadavků je věc se kterou musíme začít. Připravíme projekt, se kterým vám pomůže projektant i architekt.

 • Povolení

  Připravíme dokumentaci a zajistíme potřebná povolení.

 • Realizace

  Samotná relaizace proběhne díky našim zkušeným profesionálům hladce a rychle, k vaší plné spokojenosti.

 • Kolaudace a předání

  Po dokončení provedeme kolaudaci a předáme vám dílo k užívání.